operator linii produkcyjnej
Randstad
Bielsko-Biała, Śląskie
1 d. temu

opis stanowiska

Prosta produkcja, stabilne zatrudnienie, ciekawy zakres obowiązków!

Miejsce pracy : Bielsko-Biała, ul. Komorowicka - bardzo dobry dojazd z okolicznych miejscowości! Nie trać czasu na dodatkowy dojazd!

oferujemy

  • wynagrodzenie zasadnicze (2300,00 zł brutto / m-c) + premia za obecność (350,00 zł brutto / m-c)
  • 100,00 zł brutto dodatku za przepracowanie min. 3 dni weekendowych
  • dwie premie półroczne, premię świąteczną i wakacyjną
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • możliwość zatrudnienia stałego już po okresie 4 miesięcy!
  • opłacamy składki ZUS, gwarantujemy urlop i świadczenia
  • oferujemy możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego PZU oraz przystąpienia do programu bonusowego Randstad PLUS (karta sportowa, opieka medyczna, zniżki na zakupy i wiele innych)
  • zadania

  • proste manualne prace produkcyjne (obsługa prostych maszyn; linie półautomatyczne)
  • wstępna kontrola jakości
  • drobne prace montażowe
  • oczekujemy

  • gotowości do podjęcia pracy od zaraz
  • dyspozycyjności do pracy w systemie III zmianowym
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych