Junior .Net Developer C#
X DEFT
Bielsko-Biała, Śląskie, PL
4 d. temu
source : Aplikuj.pl

ZAKRES OBOWIĄZKÓW :

Programista .NET C# - osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za :

  • tworzenie aplikacji i modułów współpracujących z systemem ERP enova365
  • WYMAGANIA :

  • znajomość C#
  • znajomośc środowiska Visual Studio
  • podstawy znajomości MS SQL
  • podstawowa znajomość systemów ERP
  • umiejętność pracy samodzielnej (organizowania swojego czasu pracy) oraz współpracy zespołowej;
  • komunikatywność, otwartość;
  • dokładność i terminowość;
  • umiejętność rozwiązywania problemów analitycznych oraz technicznych;
  • OFERUJEMY :

  • prywatna opieka medyczna
  • stała i stabilna praca
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • miła atmosfera
  • stałe godziny pracy
  • Zgłoś tę pracę