Specjalista ds. Obsługi Klienta i Sprzedaży
Gi Group Sp.z o.o.
Warszawa, mazowieckie
‎22 godz. temu
source : Goldenline

Dla jednego z naszych Klientów, francuskiego start-upu, działającego w branży TSL, poszukujemy kandydatów na stanowisko :

OFERUJEMY :

  • stabilne warunki zatrudnienia umowa o pracę
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach biurowych
  • lokalizacja firmy w samym centrum Warszawy
  • atrakcyjne wynagrodzenie (4000 zł netto)
  • interesującą oraz pełną wyzwań pracę
  • możliwość rozwoju w profesjonalnym, międzynarodowym zespole
  • możliwość szkoleń oraz praktyk w naszych oddziałach zlokalizowanych w innych krajach
  • OBOWIĄZKI :

  • telefoniczny i mailowy kontakt z klientami
  • zapewnienie najwyższej jakości obsługi klienta
  • prezentowanie produktów i usług firmy
  • kreowanie pozytywnego wizerunku organizacji
  • dbanie o relację z klientami
  • OCZEKIWANIA :

  • doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta lub / i sprzedaży
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. C1
  • znajomość pakietu MS Office
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • zaangażowanie, samodzielność oraz pozytywne nastawienie
  • umiejętność efektywnego organizowania czasu pracy
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych