Property Manager
Michael Page
Warszawa
6 d. temu
source : infoPraca

Kandydat na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za zarządzanie prestiżowymi obiektami komercyjnymi oraz relacjami z najemcami.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowy fundusz posiadający nieruchomości komercyjne (budynki biurowe oraz retailowe) w Warszawie oraz miastach regionalnych.

Opis stanowiska

  • Koordynacja pracy zespołu zarządzającego kompleksem biurowym, pełnienie funkcji wiodącego zarządcy;
  • Profesjonalna współpraca z klientem i najemcami kompleksu biurowego, dbanie o zadowolenie użytkowników obiektu;
  • Przygotowywanie raportów ze zwróceniem szczególnej uwagi na wszelkie kwestie związane z umowami najmu;
  • Współpraca z serwisami budynkowymi, w tym kontrola i koordynacja w celu osiągnięcia jak najwyższej jakości usług i satysfakcji użytkowników nieruchomości;
  • Organizacja przetargów w zakresie utrzymania nieruchomości (sprzątanie, ochrona, obsługa techniczna);
  • Przygotowywanie budżetów OPEX, CAPEX wraz z ich wdrożeniem i realizacją;
  • Przeprowadzanie audytów jakości świadczonych usług zgodnie z wymaganiami kontraktowymi;
  • Realizacja obowiązków spoczywających na zarządcy nieruchomości w odniesieniu do obowiązującego prawa, w tym zakresie przepisów o ochronie przeciwpożarowej, kwestii podatkowych czy też ochrony środowiska;
  • Udział w procesie windykacji należności i zabezpieczeń umów najmu;
  • Przekazywanie i odbiór powierzchni najmu w imieniu klienta.
  • Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe;
  • Minimum 3 letnie doświadczenia w samodzielnym zarządzaniu nieruchomościami;
  • Dobra znajomość j. angielskiego zarówno w mowie jak i w piśmie;
  • Umiejętności analityczne i doświadczenie w raportowaniu dotyczącym umów najmu;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office;
  • Elastyczność i zdolność przystosowywania się do zmieniających się wymagań biznesowych;
  • Zdolność do wykazania się inicjatywą, pewnością siebie i profesjonalizmem we wszystkich działaniach;
  • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność planowania oraz ustalania priorytetów.
  • Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w funduszu o międzynarodowych strukturach;
  • Umowa o pracę;
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy;
  • Dużą samodzielność i niezależność;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Benefity pozapłacowe.
  • Zgłoś tę pracę