Pracownik gospodarczy/sprzątaczka Błonie z orzeczeniem
Probet Sp. z o.o.
Błonie, Mazowieckie
5 d. temu
source : Lento.pl

Probet Sp. z o.o. działa na polskim rynku ponad 20 lat aktywnie wspieramy zatrudnienie osób niepełnosprawnych na terenie całej Polski.

Dbamy o pracowników budując pozytywne relacje wzajemnego zaufania. Poszukujemy osób chcących podjąć pracę w charakterze : Pracownika Serwisu Porządkowego Panie / Panowie Miejsce pracy : Błonie (Pass), ul.

Batorego ZAKRES OBOWIĄZKÓW : Panowie : - sprzątanie hali magazynowej - porządkowanie terenów zewnętrznych - drobne prace ogrodnicze Panie : -

sprzątanie biur - sprzątanie sanitariatów i pomieszczeń socjalnych (szatnie, stołówki) WYMOGI : - aktualne orzeczenie o niepełnosprawności -

zdecydowanie do podjęcia pracy od zaraz. - doświadczenie - mile widziane - sumienność, dokładność OFERUJEMY : - atrakcyjne warunki zatrudnienia -

umowę o pracę - na cały etat - wynagrodzenie od 1700 zł netto (na rękę) - praca od pon. do pt. w godz. 6 : 00 do 14 : 00, 14 : 00 do 22 : 00, 22 : 00 do 6 : 00 Czekamy na Ciebie Kontakt : Sebastian tel.

32 413 15 50 wew. 2 od pon. do pt w godz. od 7 : 00 do 15 : 00 CV i dane osobowe kandydatów otrzymane w ramach prowadzonej rekrutacji będą przechowywane przez okres niezbędny dla celów jej przeprowadzenia, jednak nie dłużej niż przez 2 miesiące od momentu ich otrzymania.

Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym na potrzeby obecnej oraz przyszłych rekrutacji, przez okres nie dłuższy niż 24 miesiące.

Dane osobowe przechowujemy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz opcjonalnie dla przyszłych rekrutacji jeśli otrzymamy taką zgodę.

Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Po wskazanym okresie dane osobowe są usuwane i nie są przetwarzane w żadnym innym celu.

Dane nie podlegają profilowaniu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom współpracującym na podstawie umów powierzenia w zakresie niezbędnym do realizacji powyższych celów.

Danych nie przekazujemy poza Europejski Obszar Gospodarczy. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo cofnięcia zgody wobec przetwarzania, prawo dostępu do treści i przenoszenia swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (GIODO; w przyszłości Prezes UODO).

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku