Administrator Big Data
Bank Pekao
Warszawa
5 d. temu

W naszym zespole będziesz odpowiadać za : Administrację, zarządzanie oraz monitoring hurtowni danych, data lake i aplikacji wspierających.

Rozwój i utrzymywanie skryptów administracyjnych. Wykonywanie zadań analizy aspektów bezpieczeństwa systemów. Codzienną pracę nad incydentami, zgłoszeniami serwisowymi oraz w inicjatywach projektowych.

Ta praca jest dla Ciebie, jeśli : Znasz zagadnienia związane z relacyjnymi bazami danych np. Oracle. Masz praktyczną umiejętność monitoringu oraz szybkiej diagnostyki w przypadku awarii.

Posiadasz doświadczenie w pracy z Hadoop. Znasz systemy unix / linux. Posiadasz doświadczenie w pracy z narzędziami CI / CD.

Oferujemy Ci : Zatrudnienie w ramach umowy o pracę. Premię uzależnioną od wyników i zaangażowania. Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach.

Kartę MultiSport i Ubezpieczenie Grupowe na korzystnych warunkach. System szkoleń i programów rozwojowych. Dostęp do Wewnętrznej Giełdy Pracy. Przyjazną atmosferę w pracy.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku