Sp.z o.o. zatrudni osobę do Działu Obsługi Klienta w sklepie
Grupa Chrobry sp. z o.o.
Kobyłka, Mazowieckie
3 d. temu
source : Lento.pl

Grupa Chrobry sp. z o.o. w swoim biurze w Kobyłce zatrudni osobę do Działu Obsługi Klienta w sklepie internetowym. Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i sprzedaży nowoczesnych mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz.

Praca będzie polegała na osobistej, telefonicznej oraz e-mailowej obsłudze Klienta. Kandydatom do pracy oferujemy : ciekawą, stabilną pracę na samodzielnym stanowisku w stale rozwijającym się nowoczesnym przedsiębiorstwie bezstresową rekrutację dobrą atmosferę, szacunek i życzliwość szkolenie dobre warunki wynagrodzenia umowę o pracę pracę w Kobyłce (bez konieczności dojazdu do Warszawy) możliwość udziału we wspólnym planowaniu i rozwoju firmy wyrozumiałość dla pracujących Mam Od Kandydatów oczekujemy : biegłej umiejętności pracy na komputerze i poruszania się w Internecie znajomości zasad pracy w pakiecie MS Office biegłej umiejętności pisowni w języku polskim dobrej organizacji pracy cierpliwości i wyrozumiałości wobec Klientów pracowitości otwartości na nowe rozwiązania kultury osobistej i poczucia humoru : ) Mile widziane dodatkowe cechy i umiejętności : doświadczenie w obsłudze Klienta znajomość języków obcych zwłaszcza angielskiego kreatywnego myślenia zainteresowań związanych z wystrojem wnętrz Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie CV wraz ze zdjęciem na adres : .

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO)).

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku