MAGAZYNIER - Raszyn k/Warszawy
Praca
Raszyn, Mazowieckie
5 d. temu
source : Lento.pl

Ogólnopolska firma dystrybucyjna poszukuje pracownika na stanowisko MAGAZYNIER Miejsce pracy : Raszyn k / Warszawy OFERUJEMY : - umowę o pracę, - wynagrodzenie zawsze na czas (podstawa+premia), - gwarancję posiłków regeneracyjnych oraz odzieży roboczej, - wsparcie w procesie adaptacji, - możliwość skorzystania z wielu benefitów : platformy kafeteryjnej, programu MultiSport, pakietu prywatnej opieki medycznej, grupowego ubezpieczenia na życie, dofinansowania do wypoczynku,świadczeń świątecznych.

ZADANIA NA STANOWISKU : - rozładunek dostaw, - kompletacja towaru do wywozu, - dbałość o prawidłowy obieg dokumentów i stan magazynu, - prace magazynowe.

Wymagane badania sanitarno-epidemiologiczne (lub otwartość na ich wykonanie), gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym oraz w zmiennych warunkach atmosferycznych (chłodnia, mroźnia).

Mile widziane uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych. ZAINTERESOWANY / A? - APLIKUJ! Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Informacje na temat przetwarzania danych znajdziesz w formularzu aplikacyjnym do którego zostaniesz przekierowany po kliknięciu aplikuj , przed przekazaniem danych osobowych.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku