Pracownik produkcji
Blue Hill Farms
Machnatka-Parcela (pow. grójecki), mazowieckie, Polska
‎18 godz. temu
source : Pracuj.pl

Pracownik produkcji

Miejsce pracy : Machnatka-Parcela (pow. grójecki)

Twój zakres obowiązków

 • Praca przy linii sortowania i pakowania owoców (warunki chłodnicze)
 • Prace przy przygotowaniu towaru do załadunku (znakowanie, etykietowanie)
 • Zgłaszanie awarii urządzeń oraz wszelkich niezgodności
 • Wykonywanie procesów mycia i dezynfekcji linii zgodnie z obowiązującymi w Spółce procedurami
 • Wykonywanie prac porządkowych na terenie obiektu
 • Wykonywanie zadań zleconych przez kierownika produkcji i operatorów maszyn
 • Nasze wymagania

 • Dyspozycyjność praca w systemie dwuzmianowym (również w weekendy)
 • Zaświadczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych
 • Umiejętność pracy zespołowej
 • To oferujemy

 • Szkolenie wprowadzające
 • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju
 • Odzież ochronną
 • www.blue-hill.pl

  Firma prowadzi działalność eksportowo-produkcyjną owoców borówki amerykańskiej.

  Aktualnie prowadzimy dwa gospodarstwa w okolicach Grójca pod Warszawą

  i okolicach Zgierza.

  Posiadamy dwa obiekty przechowalniczo logistyczne wyposażone w nowoczesne urządzenia chłodniczo przechowalnicze oraz rozbudowaną instalację sortowniczą.

  Klikając w przycisk Aplikuj , Aplikuj teraz lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Maciej Uflewski Blue Hill Farms z siedzibą w : Machnatka-Parcela 40, 05-620 Błędów (pow.

  grójecki) (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

  W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail : rekrutacja blue-hill.pl.

  Będziemy przetwarzali informacje o Tobie w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, w oparciu o następujące podstawy prawne : (a) aby wypełnić ciążące na nas obowiązki prawne dane wskazane w Kodeksie pracy (m.

 • in. dane identyfikacyjne, dane kontaktowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, umiejętności, kwalifikacje) lub w innych przepisach prawa (według wymogów ogłoszenia);
 • b) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i Twojej dostępności do rozpoczęcia pracy);
 • c) w oparciu o Twoją zgodę (np. Twój wizerunek, zainteresowania); w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. Twój adres e-mail, który jest niezbędny do Twojej identyfikacji na formularzu Pracuj.

  pl). Twoje dane osobowe możemy przetwarzać także celu prowadzenia przyszłych rekrutacji na różne stanowiska (w oparciu o Twoją zgodę).

  Podanie danych osobowych wskazanych w przepisach prawa, niezbędnych do podjęcia działań na Twoje żądanie przed zawarciem umowy lub niezbędnych w naszym prawnie uzasadnionym interesie, jest obowiązkowe, żeby wziąć udział w rekrutacji.

  Podanie pozostałych danych jest dobrowolne. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę lub przetwarzamy je na Twoje żądanie przed zawarciem umowy) do innego administratora danych.

  Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

  Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres : 1 roku. Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.

  Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy (EOG). W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail : rekrutacja blue-hill.pl.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku