IP Core Network Engineer (mid/senior)
UPC Schweiz GmbH
Lublin, Poland
‎16 godz. temu

U nas zajmiesz się :

Dbaniem o ciągłość pracy systemów sieci LAN / WAN oraz ogólnopolskiej sieci operatorskiej UPC stanowiącej platformę dla usług IP, VoIP, MPLS, FTTH, DTV, VoD, B2B Planowaniem i rozwojem sieci : od opracowania planów wdrożeń nowych technologii przez wykonanie testów, prowadzenie dokumentacji i wdrożenie zmian.

Wsparciem w procesie obsługi incydentów związanych z działaniem sieci IP Wsparciem innych zespołów UPC w rozwiązywaniu zagadnień związanych z siecią IP Wsparcie w procesie aktywacji nowych usług dla klientów B2B Projektami teleinformatycznymi o zasięgu lokalnym i międzynarodowym Dlaczego Ty : Masz wyższe wykształcenie teleinformatyka, informatyka lub pokrewne Posiadasz wiedzę techniczną z zakresu rozwiązań sieciowych DWDM, LAN / WAN, Eurodocsis, FTTH, protokołów BGP, OSPF, ISIS, MPLS (L3 / L2VPN), STP Znasz zagadnienia związane z eksploatacją i utrzymaniem sieci rozległych Posiadasz wiedzę z zakresu gwarancji jakości świadczenia usług QoS Interesują Cię nowe technologie Porozumiewasz się w j.

angielskim w stopniu komunikatywnym Posiadasz zdolności organizacyjne, potrafisz priorytetyzować zadania i kończysz je w terminie Potrafisz współpracować z innymi, jesteś komunikatywny Masz zdolności analityczne niezbędne do identyfikacji i rozwiązywania problemów Lubisz pracować w dynamicznym środowisku, szybko przystosowujesz się do zmian.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku