operator maszyn
Randstad Polska
Legnica, Polska
2 d. temu

Szukasz stabilnego zatrudnienia? Dobrze odnajdujesz się w pracy na produkcji i maszynach? To świetnie się składa, bo mamy dla ciebie ofertę.

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u naszego klienta,
  • wynagrodzenie zasadnicze + premie,
  • możliwość długofalowej pracy,
  • zadania

  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • wypełnianie dokumentacji produkcyjnej,
  • bieżąca kontrola jakości produkowanego wyrobu,
  • dbanie o bezpieczeństwo, porządek i czystość w miejscu pracy,
  • oczekujemy

  • doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych,
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym,
  • umiejętność pracy w zespole.
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47