Pracownik fermentacji i leżakowni
Browar Van Pur Zabrze
Zabrze, Śląskie
2 d. temu
source : Lento.pl

PRACOWNIK FERMENTACJI I LEŻAKOWNI Miejsce pracy : Browar Van Pur Zabrze Osoba na stanowisku odpowiedzialna będzie za : · Nadzorowanie procesów fermentacji i leżakowni, · Kontrola funkcjonalności tankofermentorów, · Prowadzenie stosownej dokumentacji, monitorowanie wskaźników produkcyjnych · Dbanie o porządek i czystość na stanowisku pracy.

Wymagania : · Wykształcenie średnie techniczne · Gotowość do pracy w systemie zmianowym · Dokładność, rzetelność · Dobra znajomość programów pakietu Office, w szczególności MS Excel Oferujemy : · Zatrudnienie w ramach umowy o pracę, · Wynagrodzenie wraz z systemem premiowym, · Pakiet świadczeń socjalnych Zgoda na przetwarzanie danych osobowych i klauzula informacyjna 1.

Podając dane na swój temat w trakcie prowadzonej korespondencji (również elektronicznej), rozmów telefonicznych, wideo-rozmów oraz innych form komunikacji, jak również przesyłając dokumenty dotyczące mojej osoby do Van Pur S.

A. z siedzibą w Warszawie, ul. Cybernetyki 7, 02-677 (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

2. Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę : Zgadzam się na przetwarzanie przez Van Pur S.

A. z siedzibą w Warszawie, ul. Cybernetyki 7, 02-677 danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji .

3. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych możesz uzyskać w siedzibie naszej Spółki lub przez pocztę elektroniczną : iod (at) vanpur.

com. 4. Twoje dane osobowe, w zakresie w jakim został określony w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.

Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś / eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

5. Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji.

W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

6. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych.

Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem iod (at) vanpur.com. 7. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres do 1 roku, a gdy wyraziłaś / eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres do 3 lat.

Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres właściwy dla przedawnienia się roszczeń.

8. Twoje dane osobowe możemy przekazać naszym partnerom biznesowym, dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

9. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy. 10. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania może utrudnić lub uniemożliwić reakcję na przesłaną aplikację.

Dodatkowo informujemy, że Twoje dane osobowe nie będą przedmiotem zautomatyzowanego podejmowania decyzji, w tym profilowania 11.

W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem iod (at) vanpur.com.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku