Teamleader Visual Merchandising (k/m)
VAN GRAAF GmbH Sp. k.
Łódź - CH Manufaktura, łódzkie, Polska
3 d. temu
source : Praca

Moda & Styl, 900 zaangażowanych pracowników, 17 nowoczesnych Domów Mody w 6 europejskich państwach, 200 ekskluzywnych marek oraz miła atmosfera pracy to właśnie jest VAN GRAAF! Dołącz do zespołu w Polsce.

Do naszego Domu Mody w C.H. Manufaktura poszukujemy osób na stanowisko :

Pełny etat, umowa o pracę

Stylową prezentacją naszych kolekcji pomagasz klientom w wyborze, a poprzez aranżację tworzysz niepowtarzalny klimat naszego Domu Mody.

Zadania na stanowisku :

Ponosisz odpowiedzialność za aranżację sklepu oraz witryn sklepowych. Tworzysz materiały dekoracyjne oraz promocyjne typu plakaty, broszury, szyldy cenowe etc.

Ściśle współpracujesz ze Store Managerem, zarządzasz zespołem dekoratorów, motywujesz ich do działania, planujesz pracę.

Sprawdź, czy do nas pasujesz :

Posiadasz doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, preferowane w branży tekstylnej. Jesteś kreatywny / a, interesujesz się modą i najnowszymi trendami.

Masz wysoko rozwinięty zmysł estetyczny oraz umiejętności manualne. Umiesz i lubisz zarządzać zespołem. Swobodnie posługujesz się językiem niemieckim lub angielskim.

Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych