Młodszy Aparatowy (m/k)
IMAR SERVICE GROUP Sp. z o.o.
Skórcz, pomorskie, Polska
6 d. temu

Imar Service Group (nr rej. agencji zatrudnienia : 114) - od 1997 roku specjalizujemy się w usługach pracy tymczasowej, rekrutacji stałej, outsourcingu oraz payrollu.

W naszej codziennej pracy stawiamy na otwartą komunikację, profesjonalną obsługę Klientów i Kandydatów oraz doradzanie najlepszych rozwiązań dopasowanych do potrzeb naszych kontrahentów.

Dla naszego Klienta, firmy z branży produkcji farmaceutycznej, poszukujemy osób na stanowisko :

Młodszy Aparatowy (m / k)

Miejsce pracy : Skórcz

Miejsce pracy : Starogard Gdański

Zakres obowiązków :

  • Wdrażanie się w obszar produkcji na stanowisku młodszego aparatowego, by poznać dedykowany obszar produkcji oraz charakterystykę produkcji Substancji Aktywnych,
  • Zapoznanie się z elektronicznymi systemami produkcyjnymi i jakościowymi : EDZ, Oracle, TrackWise,
  • Uczestnictwo w procesach rozwiązywania problemów jakościowych i produkcyjnych,
  • Rozwijanie umiejętności pracy w zespole multidyscyplinarnym,
  • Rozszerzanie wiedzy z zakresu bezpieczeństwa produkcji oraz dobrych praktyk wytwarzania (GMP).
  • Oczekiwania :

  • Wykształcenie wyższe chemiczne,
  • Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel),
  • Rozumiesz aspekty produkcji substancji farmaceutycznych lub innych substancji chemicznych,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy,
  • Chęć rozwoju w zakresie obsługi systemów informatycznych wspierających produkcję,
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze produkcji.
  • Oferujemy :

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • Pakiet Socjalny (Ubezpieczenie na życie, prywatną opiekę medyczną, karta Multisport, paczki świąteczne, bony świąteczne, premie okolicznościową, program emerytalny, wczasy pod gruszą),
  • Uczestnictwo w dodatkowych szkoleniach,
  • Możliwość zdobycia uprawnień,
  • Punkty za dojazdy do pracy rowerem (w ramach kafeterii MyBenefit).
  • Aplikuj