Pracownik lini produkcyjnej
Seris Konsalnet Holding S.A.
Tymienice, PL
1 d. temu
source : FACHPRACA

SERIS KONSALNET

ZADANIA :

Wykładanie soków z taśmy na palety.

WYMAGANIA : Dyspozycyjność

Dyspozycyjność

Zaangażowanie w wykonywane obowiązki

Oferujemy : Stawka 17 zł brutto

Stawka 17 zł brutto

System pracy 3 zmianowy

Umowa zlecnie lub umowa o pracę

20% dodatek nocny

pensję zawsze na czas

  • ubezpieczenie na życie w GENERALI na korzystnych warunkach
  • prywatną opiekę medyczną LUXMED
  • dostęp do karty MultiSport
  • program Nais (dodatkowe środki do wykorzystana na rekreacje np. kino)
  • pełne i bezpłatne umundurowanie
  • Jestesmy Zakładem Pracy Chronionej zatem zachęcamy do aplikowania także osoby z orzeczeniem osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności, którym zapewniamy wsparcie w ramach PFRON :

  • refundacja zakupu leków i niezbędnych środków medycznych
  • refundacja za opiekę medyczną i usługi rehabilitacyjne
  • zakup i naprawa sprzętu rehabilitacyjnego
  • zwrot za przejazdy prywatnym samochodem do placówek leczniczych i rehabilitacyjnych (miesięczny ryczałt)
  • zwrot kosztów za pobyt na turnusie rehabilitacyjnym
  • 2600 brutto + umowa zlecenie dla osób zorzeczeniem o niepełnosprawnosci.

    Zainteresowane osoby prosze o kontakt :

    Tel. 785-058-806