RTR Team Manager with German
Talentuno
Cała Polska
5 d. temu
source : recrute

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

RTR Team Manager with German Cała Polska

Opis stanowiska

Dla Naszego Klienta, międzynarodowej firmy poszukujemy obecnie osoby na stanowisko : RTR Team Manager with German

  • Zarządzanie zespołem księgowym w celu ciągłej poprawy jego wydajności;
  • Przeprowadzanie ocen pracowników, aby zapewnić dalszy rozwój pracowników i zgodność indywidualnych celów z celami firmy;
  • Kontaktowanie się z klientami w celu wyjaśniania bardziej skomplikowanych problemów oraz przedstawiania wyników i przeprowadzonych działań kontrolnych;
  • Aktualizaowanie dokumentów procesowych i procedur księgowych;
  • Ulepszanie procesów w celu zwiększenia wydajności i zadowolenia klientów wewnętrznych,
  • Weryfikowaniie dokumentów księgowych od podmiotów obsługiwanych przez firmę;
  • Sprawdzanie wpisów do księgi głównej z księgami pomocniczymi i uzgadnianie kont ogólnych;
  • Dostarczanie danych i analiz do celów audytowych;
  • Tworzenie raportów zgodnie z wewnętrznymi wymaganiami firmy.
  • Wymagania

  • Co najmniej 4-letnie doświadczenie w księgowości GL (najlepiej w środowisku SSC / BPO);
  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie w kierowaniu zespołem;
  • Wykształcenie wyższe z zakresu : Księgowości, Rachunkowości lub pokrewne;
  • Dobra znajomość zastosowania narzędzi księgowych i systemów informatycznych SAP (Oracle -mile widziany);
  • Analityczny umysł;
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego (minimum B2);
  • Kwalifikowany księgowy (CA, ACCA, CIMA lub równoważny) jako plus.
  • Oferujemy

    Nasz Klient oferuje :

  • Ekscytującą pracę w międzynarodowej firmie, z możliwością prowadzenia i wspierania różnych projektów i działań (np. CSR, dobroczynność, Employer Branding, Well-Being)
  • Współpraca z zespołami między regionami, praca w zróżnicowanym i wspierającym zespole profesjonalistów
  • Szeroki wybór świadczeń (karta sportowa, kupony na lunch, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie i grupowe, wakacje i filia językowa)
  • Możliwość rozwoju w oparciu o jasne ścieżki kariery
  • Zgłoś tę pracę