Operator Zautomatyzowanych Linii Produkcyjnych/ Operator Wózków Widłowych
ICT Group
Kostrzyn nad Odrą
5 d. temu

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób na niżej wymienione stanowisko pracy :

Operator Zautomatyzowanych Linii Produkcyjnych / Operator Wózków Widłowych

Podstawowe obowiązki :

Osoba ta, będzie współodpowiedzialna m.in. za : obsługę maszyn produkcyjnych oraz obsługę wózków widłowych / jezdniowych.

Wymagane kwalifikacje :

  • ukończone 18 lat;
  • uprawnienia na wózki widłowe UDT;
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym. Dodatkowym atutem będą :
  • uprawnienia na suwnice UDT.
  • Oferujemy :

  • dobre warunki finansowe;
  • rozwój i zdobycie doświadczenia w firmie o wysokich standardach organizacyjnych.
  • Zgłoś tę pracę