PR Account Executive
Weber Shandwick
Centrum, Białystok
‎18 godz. temu
source : Just Join IT

Weber Shandwick poszukuje kandydatów na stanowisko PR Account Executive

Miejsce pracy : Warszawa / hybrydowo

Jakie będziesz mieć obowiązki?

  • współpraca z przełożonym przy bieżącej obsłudze klientów (głównie z branży healthcare ) i realizacji różnorodnych projektów;
  • tworzenie zestawień i raportów dla klientów agencji;
  • tworzenie tekstów i materiałów prasowych ;
  • bieżące kontakty z mediami;
  • tworzenie prezentacji;
  • monitoring mediów;
  • współpraca z liderami opinii (eksperci, władze lokalne, ect.);
  • współpraca z NGO i PAGs;
  • organizacja wydarzeń oraz projektów specjalnych;
  • udział w procesach pozyskania nowych klientów.
  • Czego od Ciebie oczekujemy?

  • co najmniej 1-2 lata doświadczenia w agencji PR lub dziale PR / marketingu w firmie ;
  • wykształcenia wyższego;
  • umiejętności tworzenia profesjonalnych i zrozumiałych tekstów (w języku polskim i angielskim);
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego;
  • znajomości nowoczesnych narzędzi komunikacji;
  • umiejętności pracy w zespole i dobrej komunikacji interpersonalnej;
  • kreatywności i umiejętności rozwiązywania problemów;
  • wysoko rozwiniętych zdolności analitycznych i organizacyjnych;
  • zainteresowania tematyką zdrowia;
  • nastawienia na rozwój oraz doskonalenie własnego warsztatu;
  • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu działań dla klientów branży healthcare (obszary terapeutyczne oraz projekty z zakresu komunikacji korporacyjnej);
  • mile widziana znajomość programów graficznych.
  • Co oferujemy?

  • możliwość zdobycia doświadczenia w jednej z największych międzynarodowych firm doradztwa komunikacyjnego na świecie;
  • pracę z największymi międzynarodowymi markami;
  • pracę w zgranym zespole, z doświadczonymi konsultantami;
  • miłą i przyjazną atmosferę pracy;
  • możliwość pracy zdalnej, stacjonarnej lub hybrydowej (dwa przyjazne biura - jedno na Mokotowie, drugie w ścisłym centrum Warszawy - co jakiś czas spotykamy się w biurze);
  • szerokie pole do wykazania własnej inicjatywy;
  • nieformalny styl pracy;
  • stabilność zatrudnienia (umowa o pracę);
  • opiekę medyczną (Medicover) i kartę Multisport.
  • Zgłoś tę pracę