Kierownik Techniczny obiektu
Stangl Technik Polska Sp. z o.o.
Luboń, wielkopolskie, Polska
5 d. temu
source : Praca

STANGL Technik Polska Sp. z o.o. należy do grupy STANGL Technik Holding działającej w Polsce i Republice Czeskiej. Grupa zatrudnia 300 pracowników i w roku 2020 osiągnęła obrót ok.

260 mln PLN. W Polsce działamy w 6 oddziałach w tym w dwóch (w Świdnicy i Warszawie) zajmujących się dużymi projektami z zakresu technicznego wyposażenia budynków w kompletne instalacje mechaniczne i elektryczne.

Oprócz projektowania i realizacji nowoczesnego wyposażenia technicznego obiektów kubaturowych, spółki z grupy STANGL Technik zajmują się świadczeniem usług w zakresie serwisu urządzeń i instalacji technicznych, budową i utrzymaniem sieci elektroenergetycznych w zakresie niskiego i średniego napięcia a także budową i utrzymaniem infrastruktury energetycznej na drogach, w tym oświetlenia dróg i placów oraz sygnalizacją uliczną.

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie budynków w stanie pełnej sprawności technicznej oraz reagowanie na bieżące potrzeby użytkowników nieruchomości
  • Nadzór nad eksploatacją, przeglądami, konserwacjami, remontami oraz nad poprawnością pracy powierzonej infrastruktury technicznej (urządzenia, instalacje, systemy techniczne)
  • Podejmowanie i organizowanie interwencji awaryjnych i naprawczych w obiekcie
  • Opracowywanie ofert na prace dodatkowe
  • Wykonywanie wizji lokalnych na obiektach, na których mają być wykonywane prace serwisowe, montażowe, pomiarowe i gwarancyjne
  • Nasze wymagania

  • Wykształcenie Średnie techniczne lub Wyższe techniczne
  • 2 lata doświadczenia na takim samym lub podobnym stanowisku
  • Świadectwo kwalifikacyjne SEP Grupy 1 E+D do 20kV
  • Obsługa programów technicznych
  • Umiejętność harmonogramowania i kontroli prac podległych pracowników
  • Znajomość zasad serwisowania urządzeń
  • Mile widziane

  • Znajomość zasad utrzymywania w ruchu maszyn i urządzeń
  • Prawo jazdy kat. B
  • To oferujemy

  • Zatrudniamy na pełen etat na podstawie umowy o pracę
  • Zapewniamy możliwość rozwoju i pogłębienia doświadczenia zawodowego
  • Dajemy możliwość dokształcania poprzez udział w różnego rodzaju szkoleniach
  • Oferujemy prywatną opiekę medyczną dla pracowników i ich rodzin
  • Dofinansowujemy program sportowy MultiSport
  • Oferujemy Pracowniczy Program Emerytalny finansowany w całości przez Pracodawcę
  • Zgłoś tę pracę