operator produkcji
Randstad
Nowa Wieś Wrocławska, Dolnośląskie
5 d. temu

job description

Szukasz pracy z możliwością długofalowej współpracy? Masz już doświadczenie w pracy przy produkcji? Koniecznie aplikuj!

oferujemy

  • umowa o pracę - bez pośredników!
  • wynagrodzenie podstawowe 4120 zł brutto + premia frekwencyjna
  • dofinansowanie do dojazdów
  • atrakcyjny pakiet benefitów : prywatna opieka medyczna, szkolenia wspierające rozwój zawodowy i inne
  • przyjemną atmosferę pracy
  • zadania

  • ustawianie oraz obsługa maszyn produkcyjnych
  • kontrola procesu
  • przygotowywanie właściwych komponentów zgodnie ze specyfikacją
  • wykonywanie czynności konserwacyjnych
  • wypełnianie dokumentacji produkcyjnej
  • przestrzeganie zasad oraz przepisów dotyczących bezpieczeństwa pracy
  • oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy zmianowej
  • dokładności w działaniu
  • zdolności manualnych
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn
  • Zainteresowany? Aplikuj przesyłając swoje CV, oddzwonimy, aby porozmawiać o ofercie.

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych