Kierownik obiektu
Hr progress
Wrocław, Dolnośląskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Firma usługowa z wieloletnim doświadczeniem na rynku poszukuje do swojego zespołu osoby na stanowisko : Kierownik Serwisu Sprzątającego Do obowiązków należeć będzie : -

nadzór nad pracownikami serwisu sprzątającego, - weryfikacja stanu czystości obiektu, - dbanie o stany magazynowe, realizacja zamówień, -

sporządzanie grafików, lisy obecności, list płac itp, - czuwanie nad prawidłowym funkcjonowaniem kontraktu, - kontakt z klientami firmy.

Wymagania : - umiejętność zarządzania personelem, - znajomość branży, - odpowiedzialność, skrupulatność, odporność na stres, -

dobra organizacja pracy, -doświadczenie na podobnym stanowisku. Oferujemy : - stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, -

atrakcyjne wynagrodzenie, - niezbędne narzędzia do pracy, - samodzielną , ciekawą i pełną wyzwań pracę. Lokalizacja : Wrocław Osoby zainteresowane proszę o przesyłanie CV na adres Prosimy o dopisanie do przekazywanego CV następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych przez administratora danych HR Progress spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (ul.

Wileńska 69, 03-416 Warszawa), w celu prowadzenia procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (Dz.

U.UE.L.2016.119.1 z dnia 2016.05.04). Mam świadomość, iż podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz że posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i możliwość ich poprawiania, a zgoda może być odwołana w każdym czasie, co nie wpłynie na ważność przetwarzania danych osobowych dokonanych na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku