Operator wózka widłowego czołowego - Niemcy
APN Sp. z o.o. Sp.k.
Poznan, PL
4 d. temu
source : Europa.jobs

Jesteśmy firmą zajmującą się rekrutacją osób poszukujących zatrudnienia za granicą (Niemcy, Holandia). Zaufaj naszemu doświadczeniu.

Działamy od 2001 roku. Posiadamy certyfikat Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia KRAZ nr 13603.Dla naszego niemieckiego kontrahenta poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku : operator wózka widłowego typu czołowegoMiejsce pracy : Bünde - NiemcyDługość kontraktu : 12 miesięcyPrzewidywany start : praca od zarazStawka : podstawa 11,92€ brutto + dodatek 1,08€ 13€ stawka z dodatkiem+ 25% zmiana nocna+ 50% praca w niedzieleDodatki branżowe do podstawy : - 7% po przepracowaniu 6 tygodni- 10% po przepracowaniu 3 pełnych miesięcy- 15% po przepracowaniu 5 pełnych miesięcy- 22% po przepracowaniu 7 pełnych miesięcy- 25% po przepracowaniu 9 pełnych miesięcyPraca na 3 zmiany w systemie 7 / 3 (7 dni praca, 3 dni wolne).

Godziny pracy : 06-14, 14 -22, 22-06.Obsługa wózka widłowego typu czołowego w firmie produkującej opakowania farmaceutyczne, produkty do prostego i bezpiecznego podawania leków oraz opakowania dla przemysłu kosmetycznego.

Wymagania- dyspozycyjność i zaangażowanie,- komunikatywna znajomość j. niemieckiego- uprawnienia na wózek widłowy (najlepiej niemieckie)Mile widziane- prawo jazdy kat B oraz własny samochódOferujemy- niemiecką umowę o pracę,- legalne i stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,- wynagrodzenie płatne na konto,- możliwość pobierania zaliczek,- bezpłatne zakwaterowanie,- niemieckie ubezpieczenie,- 28 dni płatnego urlopu,- profesjonalną obsługę przed wyjazdem, umowę kierującą, pomoc w organizacji transportu do NiemiecDodatkowe informacjeInformacji udzielamy również telefonicznie (nr telefonu dostępny po zalogowaniu na stronie europa jobs) w dniach pon.

pt. od 8 : 00 16 : 00Na CV prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (w tym wizerunek twarzy w postaci fotografii) podanych przeze mnie w procesie rekrutacyjnym, w tym w dokumentach rekrutacyjnych, przez spółkę APN Sp.

z o.o. oraz spółkę APN Sp. z o.o. sp.k., będących Współadministratorami moich danych osobowych do celów rekrutacji, w której biorę udział, w tym na udostępnienie podanych przeze mnie danych osobowych potencjalnym pracodawcom, w tym pracodawcom użytkownikom zgodnie z art.

6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119, s. 1).

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku