SPAWACZ
KOHL GROUP POLSKA
Słubice, Lubuskie
5 d. temu
source : Lento.pl

KOHL-GROUP POLSKA SP. Z O.O. SP. K. z siedzibą w Słubicach, specjalista w zakresie plastycznej i mechanicznej obróbki metalu dla branży produkcyjnej i automotive, do swojego zakładu znajdującego się w Słubicach poszukuje pracowników na stanowisko : SPAWACZ Opis stanowiska : - spawanie elementów metalowych, - spawanie metodami MIG / MAG, - czytanie i stosowanie instrukcji spawania oraz planów montażu, - kontrola i dbałość o jakość wyprodukowanych elementów, - dbałość o czystość i porządek w miejscu pracy.

Wymagania : - uprawnienia MIG / MAG - wykształcenie min. zawodowe, - umiejętność posługiwania się środkami kontrolno pomiarowymi - umiejętność czytania rysunku technicznego - min.

roczne doświadczenie w pracy ślusarz - spawacz - otwartość na pracę w systemie zmianowym, - rzetelne wykonywanie powierzonych czynności - umiejętność pracy zespołowej, - odpowiedzialność, dokładność, - dyspozycyjność, zaangażowanie, Oferujemy : - pracę na pełny etat w dynamicznie rozwijającej się firmie, - atrakcyjne wynagrodzenie, - pakiet świadczeń pozapłacowych, - komfortowe i bezpieczne warunki pracy, - możliwość zakwaterowania, - dopłaty do dojazdów do pracy.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku