Szef działu mięso i wędliny
Chata Polska S.A.
Szczecin, PL
6 d. temu

Zapewniamy :

  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie uznaniowe
  • umowę o pracę lub zlecenie sam decydujesz o formie zatrudnienia
  • terminową wypłatę świadczeń
  • szansę rozwoju i awansu zawodowego w sklepach Chata Polska
  • szkolenie wdrażające
  • pracę blisko domu
  • pracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze
  • stabilność zatrudnienia w silnie rozwijającej się firmie
  • bardzo ciekawe wyzwania oraz możliwość realizacji własnych pomysłów
  • dbamy o to, aby praca w naszych sklepach przynosiła satysfakcję, niezależnie od zajmowanego stanowiska
  • Dodatkowo oferujemy :

  • możliwość wykupienia pakietu opieki medycznej dla Ciebie i Twoich bliskich
  • atrakcyjne warunki Pracowniczego Ubezpieczenia Grupowego oraz programów sportowych
  • Twoje zadania to :

  • zapewnienie profesjonalnej obsługi stoiska mięsa i wędlin zgodnej ze standardami firmy;
  • zamawianie towaru zgodnie z zapotrzebowaniem
  • kontrola przyjęcia dostawy pod kątem formalno rachunkowym
  • koordynacja pracy współpracowników działu
  • dbałość o odpowiednią ekspozycje towaru i porządek na stanowisku pracy
  • dbałość o ciągłość asortymentu
  • realizowanie planów sprzedażowych
  • A nasze oczekiwanie w stosunku do Ciebie to :

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • doświadczenie w branży
  • gotowość do pracy zmianowej oraz w wybrane weekendy
  • aktualne badania do celów sanitarno epidemiologicznych lub gotowość do zrobienia badań
  • Dołącz do naszego zespołu i razem z nami buduj zaufanie oraz satysfakcję naszych Klientów!