PRACA w Czechach czeska umowa o pracę.
Juta.a.s.
Lubawka, Dolnośląskie
‎20 godz. temu
source : Lento.pl

Zatrudnimy pracowników produkcyjnych, na stanowisko szwaczka / szwacz szycie worków kontenerowych. Praca dla osób z doświadczeniem lub bez do przyuczenia.

Panie, panowie , pary, perspektywa długotrwałej pracy. Firma oferuje : -Stałą umowę o pracę po okresie próbnym na czas nieokreślony w Czeskiej republice , bezpośrednio od pracodawcy.

 • Szkolenie pracowników (przyuczamy do zawodu) -Dowóz do miejsca pracy lub dopłata do własnego transportu. -System pracy 2-zmianowy akordowy 6.
 • 00-14.00 i 14.00-22.00 dodatek za system dwuzmianowy , nadgodziny , itp. -Atrakcyjne wynagrodzenie , premia w oparciu o osiągane wyniki.

 • możliwość nadgodzin -Pełną pomoc i kontakt w j. polskim Czego oczekujemy : -Zainteresowania pracą, podnoszenia swoich umiejętności -Pracy w zespole -Dokładności i Solidności-rzetelności w wykonywaniu powierzonych obowiązków.
 • Jeśli zainteresowaliśmy Państwa naszą ofertą pracy prosimy o kontakt telefoniczny, SMS-em lub e-meilem lub wysłanie CV na Paweł Filipowicz kontakt PL +48667778500 adres e-mail

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku