Przedstawiciel biznesowy dla ING Bank Śląski - Warszawa w BusinessFace
BusinessFace
Warszawa, mazowieckie, Polska
4 d. temu
source : students

Businessface Sp. z o.o. jest firmą specjalizującą się w zakresie usług w branży finansowej.

Współpracując z ING Bank Śląski S.A poszukujemy kandydatów na stanowisko Przedstawiciel Bankowy w Segmencie Małych i Średnich Przedsiębiorstw, gotowego budować dobre relacje z Klientami i Partnerami na terenie Warszawy i woj. mazowieckiego.

Współpracując z nami zyskasz :

  • Wynagrodzenie pakiet na start + wysokie prowizje.
  • Elastyczny czas pracy.
  • Program szkoleń i rozwoju zawodowego.
  • Umowę o współpracę B2B.
  • Możliwość współpracy z jednym z najbardziej stabilnym i wiarygodnym partnerem w biznesie.
  • Twoje zadania :

  • Organizacja własnych spotkań biznesowych z przedsiębiorcami.
  • Profesjonalne doradztwo w wyborze odpowiedniej usługi dla firmy, np. : rachunek firmowy, terminal płatniczy, leasing, pożyczka, linia kredytowa.
  • Budowanie i utrzymywanie partnerskich relacji z Klientami i Partnerami.
  • Nasze oczekiwania :

  • Własna jednoosobowa działalność gospodarcza lub gotowość do jej otwarcia.
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Pozytywne nastawienie do ludzi, otwartość i odwaga w poszukiwaniu oraz budowaniu kontaktów
  • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji przez przycisk APLIKUJ.