Regionalny Przedstawiciel Handlowy
Telestrada S.A.
Tarnów, Małopolskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Telestrada S.A. jeden z alternatywnych dostawców usług telekomunikacyjnych : Telefonii Komórkowej, Internetu Mobilnego, Telefonii Stacjonarnej rozpoczyna nabór na stanowisko Regionalny Przedstawiciel Handlowy.

Głównym zadaniem osoby zatrudnionej na w / w stanowisku będzie samodzielna sprzedaż usług oferowanych przez Spółkę dla klientów indywidualnych oraz małych firm.

Poszukujemy osób dla których sprzedaż w domu klienta będzie zarówno wyzwaniem jak i satysfakcją z wykonywanej pracy. Wybranym osobom oferujemy : atrakcyjną formę wynagrodzenia, podstawa plus prowizja plus premia.

dogodną formę zatrudnienia (umowa zlecenie, umowa o dzieło) elastyczne godziny pracy, auto służbowe. stały rozwój, w tym profesjonalny pakiet szkoleń sprzedażowych i produktowych.

Brak ograniczenia wiekowego! Jeżeli chciałbyś zostać częścią naszego zespołu prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku