RZEŹNIK – TRYBOWANIE WIEPRZOWINY
PM Staffing
Świdnica, Dolnośląskie
2 d. temu
source : Lento.pl

PM Staffing ( nr licencji 17099 ) PM Staffing jest liderem w rekrutacji wykwalifikowanych rzeźników, klasowaczy oraz ubojowców do przemysłu przetwórstwa mięsnego na terenie całej Europy.

RZEŹNIK WYKRAWACZ - Trybowanie na stołach do 1700 euro NETTO CO 4 TYGODNIE! Kraj : Holandia Praca na wieprzowinie dostępna przez cały rok MILE WIDZIANE PARY, PARTNERKI RZEŹNIKA np.

DO OBRÓBKI POLĘDWICZEK NIE WAHAJ SIĘ APLIKOWAĆ! Klasowanie, wykrawanie elementów mięsa wieprzowego na stołach. Prosimy o SMS imie i nazwisko z dopiskiem WIEPRZOWINA na numer 883 310 216, a my oddzwonimy.

NASZE OCZEKIWANIA -doświadczenia w pracy jako rzeźnik na wieprzowinie -ogólny dobry stan zdrowia -gotowość do wyjazdu za granicę -ważny dokument tożsamości dowód osobisty lub paszport -znajomość języka holenderskiego nie jest wymagana NASZA OFERTA : -oferujemy stabilną pracę przez cały rok na czas nieokreślony to nie jest praca sezonowa! -proponujemy atrakcyjne wynagrodzenie - do 1700 euro za 4 tygodnie -praca od poniedziałku do piątku - czasami poprosimy byś przyszedł do pracy w weekend -gwarantujemy rzetelne rozliczanie godzin pracy oraz regularne wypłaty co cztery tygodnie -w każdym obiekcie oferujemy wsparcie i pomoc polskich koordynatorów -zakwaterowanie i dojazd do pracy zapewnione! -pomożemy uzyskaniu numeru ubezpieczenia (SOFI) WYŚLIJ SWOJE CV LUB PO PROSTU NAPISZ DO NAS!

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku