Praca na magazynie 1/2 etatu - praca w godzinach porannych - Komorniki
KS Service sp. z o.o.
Komorniki k. Poznania, Polska
1 d. temu
source : Jobs.pl

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254.

Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Obecnie, dla naszego Klienta z branży logistycznej, poszukujemy pracowników na stanowisku : Pracownik Magazynu na 1 / 2 etatu.

ZADANIA NA STANOWISKU OBEJMUJĄ :

 • skanowanie oraz sortowanie paczek
 • rozładunek / załadunek przesyłek z kontenerów liniowych
 • KOGO SZUKAMY?

 • osoby gotowej do pracy fizycznej
 • pracownika dyspozycyjnego od poniedziałku do piątku w godz. 05 : 30 - 9 : 30
 • CO CHCEMY CI ZAOFEROWAĆ?

 • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na 1 / 2 etatu
 • wynagrodzenie w wysokości 1600 zł brutto na początek
 • dodatkowe 100 zł premi frekwencyjnej
 • premię jakościową, do 16% wynagrodzenia podstawowego
 • DODATKOWE INFORMACJE

  Jeśli oferta Cię zainteresowała - zadzwoń pod numer : 508 351 455 lub napisz na adres : k.piatek ksservice.pl!

  Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencja Zatrudnienia KS Service Sp.

  z o.o. (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO)).

  Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom.

  Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania.

  Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania.

  Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych.

  Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk APLIKUJ"

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku