Magazynier - 14:00-22:00 - Lućmierz
Fenix Poland S.A.
Łęczyca, Łódzkie
‎1 godz. temu
source : Lento.pl

Dla naszego klienta poszukujemy osób do pracy na stanowisko Magazynier Firma zajmuję się sortowaniem paczek kurierskich. Miejsce pracy : Lućmierz okolice Zgierza Zapewniamy dojazd z okolic : Zgierz, Ozorków, Łęczyca, Łódź Obowiązki : Sortowanie przesyłek Obsługa skanera Oferujemy : Zatrudnienie na podstawie umowy o zlecenie Wynagrodzenie 19,00 zł / h brutto plus dodatek frekwencyjny 1 zł do każdej godziny Pracę między godzinami 14 : 00-22 : 00 Zatrudnienie od zaraz Zapewniamy dojazd z okolic Łódź, Zgierz, Ozorków, Łęczyca Wymagania : Chęci do pracy oraz zaangażowanie w powierzone obowiązki Gotowości do pracy fizycznej Rekrutacje prowadzi Fenix Poland (nr certyfikatu : 15344) Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem OLX lub kontakt telefoniczny 508 - 530 - 060 Prosimy o dopisanie w CV : Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Fenix Poland S.

A. moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych w celu i dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, jak również dla potrzeb przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Fenix Poland S.

A. Informujemy, że administratorem Pana / i danych jest Fenix Poland S.A. z siedzibą w Łodzi, ul. Piotrkowska 270 - pokaż numer telefonu - 1 Łódź oraz, że :

 • podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji,
 • podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.
 • w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 85 / 46 / WE,

 • dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do przeprowadzenia procesu rekrutacji oraz, w przypadku wyrażenia stosownej zgody, przez okres 3 lat od zakończenia tego procesu na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych,
 • posiada Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
 • przysługuje Pani / Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uzna Pani / Pan, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Pani / Pana narusza przepisy rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.
 • w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 85 / 46 / WE,

 • Pani / Pana dane mogą zostać udostępnione pracodawcy użytkownikowi lub podmiotowi zlecającemu Fenix Poland S.A. przeprowadzenie rekrutacji na wskazane w ogłoszeniu stanowisko.
 • Jednocześnie, informujemy, że będziemy mogli skontaktować się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Fenix Poland S.A.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku