Inżynier Elektryk
Miwro Zaklad Ogólnobudowlany
Wrocław, Dolnośląskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Firma MIWRO, jeden z liderów branży teletechnicznej i energetycznej w regionie, realizująca projekty o charakterze kompleksowych budów instalacyjnych, poszukuje kandydatów na stanowisko : Inżynier ElektrykZakres obowiązków : - Analiza dokumentacji technicznej i projektowej - Prowadzenie robót w zakresie ustalonym przez Kierownika Budowy - Nadzorowanie pracy podległych pracowników i sprzętu - Wykonywanie obmiarów - Bieżące raportowanie wykonywanych zadańZatrudnionej osobie powierzymy odpowiedzialność za nadzór nad powierzonymi pracami i zadaniami (obszar elektryczny oraz elektrotechniczny), dokumentacją techniczną, pracownikami, zakupem materiałów.

Poszukujemy osoby komunikatywnej, sumiennej, rzetelnej, z umiejętnością organizacji pracy.Wymagamy : - Minimum 1-letniego doświadczenia zawodowego w branży elektrycznej warunek konieczny - Wykształcenia minimum średniego technicznego lub wyższego (również w trakcie studiów) - Uprawnień SEP (mile widziane uprawnienia kat.

D) - Znajomości programów AutoCAD i MS Office - Prawa jazdy kat. B (aktywne) - Samodzielności i inicjatywy w działaniuOferujemy : - Umowę o pracę, kontrakt, lub inna formę zatrudniania preferowaną przez zatrudnianą osobę stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie z branży energetycznej i teletechnicznej - Możliwość współpracy z liderami branży budowlanej oraz inwestorami publicznymi - Atrakcyjne wynagrodzenie - Ciekawe obowiązki oraz możliwości rozwoju i awansu - Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon) - Niekorporacyjność oraz przyjazną atmosferę i warunki pracyInformujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (CV w języku polskim) poprzez portal infopraca.pl

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku