Vehicle Validation Engineer
ZF Group
Czestochowa, WP, PL
6 d. temu

Oferujemy :

  • Pracę z najnowszymi technologiami w branży motoryzacyjnej, zwłaszcza w obszarze pojazdów autonomicznych
  • Pracę w międzynarodowych zespołach projektowych
  • Elastyczny czas pracy, praca zadaniowa
  • Umowę z ulgą podatkową z tytułu praw autorskich
  • Pakiet benefitów dla pracowników prywatna opieka medyczna, pakiet relokacyjny, MyBenefit system
  • Twoje zadania :

  • Testowanie systemów ADAS bazujących na kamerach, radarach oraz lidarach
  • Projektowanie scenariuszy testowych w oparciu o wymagania systemowe
  • Automatyzacja testów przy użyciu robotów oraz języków skryptowych
  • Wykonywanie testów na torach testowych oraz drogach publicznych
  • Wsparcie w integracji sprzętu testowego oraz jego konfiguracja w pojazdach
  • Raportowanie wyników testów wraz z analizą oraz przygotowanie dokumentacji towarzyszącej
  • Twój profil :

  • Wyższe wykształcenie, preferowany profil : elektronika, informatyka, automatyka
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych, a także dokładność, szczegółowość oraz dobra organizacji pracy
  • Dobre umiejętności interpersonalne, umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność i dyspozycyjność
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym, poziom B1 / B2
  • Otwartość na delegacje krajowe i zagraniczne
  • Aktywne prawo jazdy kategorii B oraz bezpieczna i przewidująca postawa podczas prowadzenia pojazdów
  • Mile widziane :

  • Podstawy programowania (preferowane języki C / C++ oraz Python)
  • Doświadczenie w testowaniu HIL oraz w pojazdach
  • Znajomość sprzętu logująco-pomiarowego stosowanego w motoryzacji
  • Be part of our ZF team as Vehicle Validation Engineer