Order picker w Helmond
Interkosmos
Wroclaw, PL
3 d. temu
source : Europa.jobs

Dla jednego z naszych cenionych klientów w Helmond poszukujemy zmotywowanych komisjonerów i pracowników magazynu. Zbierasz zamówienia z odzieżą i przygotowujesz je do wysyłki.

Wymagana znajomość języka angielskiegoProfil : - jesteś zmotywowany i sprawny fizycznie- jesteś elastyczny (możesz pracować po godzinach, także w weekendy)- rozumiesz i mówisz dobrze po angielskuOferujemy : - czysta praca na dluzej- dobre okoliczności- wynagrodzenie 9,92 € / godz.

130% nadgodzin od poniedziałku do piątku / / 150% nadgodzin w sobotę / / 200% nadgodzin w niedzielę)W razie potrzeby ułatwiamy : - mieszkanie mieszkalne (fabrycznie nowe!) w promieniu 5 km.

 • transport do i z pracy (z lokalizacji Interkosmos)- 24 godz. pomoc w nagłych wypadkach- pomoc medyczna / dentystyczna- pomoc w załatwieniu holenderskiego numeru BSNSkontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.
 • Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku