Pracownik Fabryczny Kutno
FACHPRACA
Kutno, Poland
1 d. temu

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta w Płocku aktualnie poszukujemy Kandydatów / -tek na stanowiska :

  • Spawacz 135 / 136
  • Monter
  • Operator wózka widłowego z UDT
  • Tokarz / Frezer / Ślusarz
  • Pracownik Fabryczny Kutno

    Spawacz 135 / 136 :

  • Wymagane aktualne uprawnienia spawalnicze oraz doświadczenie w pracy na tym stanowisku,
  • Monter :

  • Mile widziana znajomość rysunku technicznego oraz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Operator wózka widłowego :

  • Wymagane aktualne uprawnienia UDT II WJO do obsługi wózków widłowych, doświadczenie w pracy na tym stanowisku mile widziane

  • Wymagane doświadczenie w obsłudze maszyn ( tokarki, frezarki),
  • Zadania :

  • Prace przy produkcji maszyn rolniczych.
  • Oferujemy :

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o PRACĘ tymczasową- możliwością podjęcia dłuższej współpracy,
  • WYNAGRODZENIE zawsze na czas,(nadgodziny, dodatki nocne itp.),
  • Pracę w systemie trzyzmianowym ,
  • Opieka medyczna, program lojalnościowy.
  • Kontakt : Biuro Adecco Kutno ul. H. Kołłątaja 23

    Tel. 723 190 956

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych