Senior Android Developer
XTB
Krakow, Poland
2 d. temu
source : Just Join IT

Compose (nice to have)

Jenkins (nice to have)

Clean Code (advanced)

Opis stanowiska :

Poszukujemy Kandydata na stanowisko Senior Android Developer, który dołączy do zespołu tworzącego flagową aplikację mobilną dla klientów XTB.

Pracujemy w oparciu o najnowsze technologie.

Wymagania :

  • bardzo dobra znajomość języka programowania : Kotlin
  • komercyjne doświadczenie w programowaniu na platformie Android
  • komercyjne doświadczenie w aplikacjach reaktywnych / strumieniowych (RxJava / Flow, WebSocket / gRPC)
  • doświadczenie w pisaniu testów jednostkowych lub integracyjnych
  • znajomość dobrych praktyk (w tym Clean Code, SOLID, KISS)
  • znajomość wzorców projektowych (MVVM, MVI, Clean Architecture)
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
  • Mile widziane :

  • Compose, Android Jetpack, modularyzacja, Realm / Room, Dependency Injection (Dagger / Hilt)
  • Jenkins, GitLab CI, Firebase, UI Tests
  • doświadczenie w pracy w metodologii Agile (Scrum)
  • Od Kandydata / tki oczekujemy :

  • aktywnej postawy nakierowanej na samodzielne radzenie sobie z zadaniami
  • energii i zapału, które będą inspiracją i motywacją dla innych
  • zorientowania na dostarczanie oprogramowania, które maksymalizuje wartość dla użytkowników i biznesu
  • proponowania rozwiązań technicznych, które przekują wizję w działające oprogramowanie
  • kreatywności w drodze do osiągnięcia biznesowego celu
  • Oferujemy :

  • pracę w nowoczesnych technologiach
  • pracę w stabilnej firmie, będącej liderem w branży FinTech
  • benefity pozapłacowe przy UoP
  • szkolenia
  • ambitne wyzwania
  • swobodną atmosferę
  • nowoczesne biuro
  • możliwość pracy zdalnej
  • Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych kandydatów do pracy w XTB S.A.