Junior/Regular Graphic Designer
Stor9
Warszawa, PL
3 d. temu
source : RocketJobs

Mamy traffic, potrzebny nam grafik!Poszukujemy Junior / Regular Graphic Designera!

  • Zakres obowiązków : - projektowanie prostych stron www, landing page, rich cards;- tworzenie banerów animowanych i statycznych;
  • projektowanie newsletterów oraz formatów prasowych;- przygotowywanie materiałów do druku;- opracowywanie materiałów do social media.
  • Oferujemy : - tworzenie projektów dla Talents, którymi opiekuje się Stor9 , a są wśród nich Anna i Robert Lewandowscy, Małgorzata Kożuchowska, Hubert Hurkacz;
  • tworzenie treści dla marek Anny i Roberta Lewandowskich, a także innych brandów;możliwość rozwoju pod opieką Creative i Art Directora.
  • Szukamy : - osoby z doświadczeniem w opisanym zakresie; - samodzielnej;- kreatywnej.

    Od Twojej rekomendacji często będzie zależeć styl i kierunek projektu.Znajomość formatów rich mediowych będzie dodatkowym atutem! CV i portfolio wyślij na rekrutacja stor9.com

    Dołącz do teamu Stor9 Informujemy, że administratorem danych jest Stor9 Sp. z o.o. spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul.

    Naruszewicza 14 (dalej jako "administrator"). Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadz...more