Kontroler Jakości
BVT Components Sp. z o.o
Kościerzyna, Pomorskie
5 d. temu
source : Lento.pl

BVT Components Sp. z o.o Do naszego nowo powstałego zakładu produkcyjnego w Rybakach k. Kościerzyny ( Firma siostra BVT w Żukowie ) produkującego komponenty do energii wiatrowej oraz przemysłu maszynowego ZATRUDNIMY : Kontrolera jakości Miejsce pracy : Rybaki k.

Kościerzyny ( poczta Wąglikowice ) Opis stanowiska :

  • Pomiary i badania konstrukcji stalowych
  • Raportowanie wyników badań
  • Wprowadzanie akcji korekcyjnych
  • Dbanie o jakość określonej grupy produktów Wymagania :
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku pomiarowca, inspektora jakości z branży spawalniczej, obróbki metali etc.
  • Wymagana umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami pomiarowymi (suwmiarka miara kątownik wysokościomierz)
  • Dobra znajomość rysunku technicznego, szczególnie oznaczeń spawalniczych lub / i dotyczących obróbki skrawaniem
  • Zdolność do podejmowania samodzielnych decyzji
  • Umiejętność obsługi pakietu office
  • Mile widziane uprawnienia VT 1 / 2 lub chęć dokształcania się w tym zakresie.
  • Mile widziana podstawowa znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Doświadczenie w pracy ze współrzędnościowymi maszynami pomiarowymi będzie dodatkowym atutem Oferujemy : Stabilne zatrudnienie w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • pracę w młodym zespole doświadczonych inżynierów i specjalistów, możliwość podnoszenia swoich kompetencji przez szkolenia, stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjne wynagrodzenie Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV drogą elektroniczną na adres e-

    mail (formularz poniżej) tel. 605-119-901 w tytule wiadomości prosimy o wpisanie stanowiska. Do aplikacji prosimy dołączyć oświadczenie : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.

    08.1997r. Dz. U. z 2002r., Nr 101, poz. 926 ze zm.

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych