Elektrycy poszukiwani
Initec Sp. z o.o. Sp. k.
Wrocław, Dolnośląskie
‎20 godz. temu
source : Lento.pl

Firma (nie agencja pracy!) realizująca projekty na terenie Polski i pozostałej części Europy, poszukuje doświadczonych instalatorów z branży elektrycznej dla naszej firmy.

Szukamy ludzi z pasją i zaangażowaniem. Opis stanowiska : - montaż oraz okablowanie szaf elektrycznych i sterujących - montaż instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych, halach przemysłowych, centrach handlowych, biurowcach, budynkach użyteczności publicznej - montaż tras kablowych, gniazdek, przełączników, oświetlenia - podłączanie urządzeń końcowych Wymagamy : - ukończonej szkoły kierunkowej lub uprawnień SEP ( jeśli nieaktualne lub ich brak - pomagamy w ich zdobyciu ) - samodzielnej pracy z rysunkiem technicznym i schematem elektrycznym - koleżeńskiego podejścia do pracy - dyspozycyjności oraz odpowiedzialności - mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego Zapewniamy : - umowę o pracę - opłacone zakwaterowanie w dobrych warunkach (zagranica) - dobre warunki pracy i płacy, realne bez ukrytych kosztów - stałe wsparcie personalne - wypłacalność oraz ciekawe wyzwania zawodowe - terminowe wynagrodzenie - darmową, dodatkową naukę j.

niemieckiego lub angielskiego Dla wyjeżdżających za granicę nie ma znaczenia z jakiego regionu Polski pochodzisz. Pomożemy w dogodnym dojeździe i zapewnimy hotel w razie problemów z połączeniem.

U nas za nic nie płacisz. To my płacimy Tobie. CV proszę przesyłać za pośrednictwem portalu olx lub na Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku