Junior Salesforce Consultant
TeamQuest Sp. z o.o.
Warszawa, Polska
2 d. temu
source : Jobs.pl

Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy specjalizującej się w optymalizacji procesów sprzedaży,obsługi klienta i marketingu w oparciu o platformę Salesforce poszukujemy osoby na stanowisko :

Wymagania :

  • Minimum pół roku komercyjnego doświadczenia z paltformą Salesforce
  • Umiejętność pracy w zwinnych metodykach ( Scrum, Agile)
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, pozwalająca na kontakt z klientami zagranicznymi
  • Wykształcenie wyższe lub ostatnie lata studiów
  • Oferujemy :

  • Możliwość aktywnego udziału w tworzeniu nowego zespołu, w młodej firmie stworzonej przez osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży
  • Doświadczenie z ciekawymi produktami Salesforce i komplementarnymi dla Salesforce ( Education Cloud, Vlocity, Mulesoft, Tableau )
  • Szkolenia produktowe
  • Darmowa certyfikacja
  • Atmosferę pracy opartą na wzajemnej otwartości i sprzyjającą rozwojowi
  • Atrakcyjną lokalizację biura (metro Stare Bielany)
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i poziomu zaangażowani
  • Obowiązki :

  • Wdrażanie platformy Salesforce
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów
  • Umiejętność zarządzania własnym czasem
  • Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

    TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.