Doradca Klienta Premium, język niemiecki
Homeglobal
Zgorzelec, Dolnośląskie
2 d. temu
source : Lento.pl

Homeglobal.com to serwis pomagający rozwinąć karierę w branży sprzedaży bezpośredniej. Dla naszych klientów, prowadzimy szeroko zakrojone projekty telemarketingowe.

Dla jednego z naszych partnerów, globalnego lidera z branży BPO / SSC poszukujemy osób na stanowisko : Doradca Klienta Premium, język niemiecki -

Warszawa ( lub praca zdalna w domu cała Polska ) Poszukujemy osób obdarzonych darem przekonywania, których głównym zadaniem będzie negocjowanie wielkości zamówień złożonych przez klientów oraz ich cen.

 • Nie będziesz musiał szukać klientów - praca na świeżo złożonych zamówieniach! Nasze wymagania w stosunku do Ciebie to : Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego;
 • Nienaganna dykcja; Umiejętność obsługi komputera; Gotowość do pracy w pełnym wymiarze godzin; Chęć rozwoju; Doświadczenie w obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem;
 • W przypadku pracy zdalnej, stały dostęp do internetu my gwarantujemy dostarczenie niezbędnego do pracy sprzętu (laptop).

 • Oferujemy : Szereg opłaconych przez pracodawcę szkoleń produktowych, zakończony wydaniem certyfikatu oraz specjalną opiekę w czasie pierwszego miesiąca wdrożenia;
 • 3000 pln netto pensji podstawowej na start; Premię uznaniową za wyniki; Comiesięczny % od sumy zrealizowanych przez Ciebie zamówień, średnio 2000 pln;
 • Dofinansowanie do karty MultiSport oraz Medicover; Przejrzystą ścieżkę kariery z możliwością awansu do innych działów (takich jak reklama, marketing, kontrola jakości czy logistyka);
 • Stabilne zatrudnienie wybór formy współpracy należy do Ciebie; Prace w nowoczesnym biurowcu w ścisłym centrum Warszawy lub pracę zdalną Ty decydujesz.

  Aplikując na to stanowisko wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez B.

  P.O. Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego.

  Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji. Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest B.

  P.O. Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa, ul. Długa 29 lok.226, 00-238 Warszawa. Dane osobowe kandydatów będą przetwarzane w celu postępowania rekrutacyjnego na podstawie wyrażonej zgody (art.

  6 ust. 1 lit. a Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych dalej zwane RODO).

  Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

  Dane zgromadzone w procesach rekrutacyjnych będą przechowywane przez okres nie dłuższy niż 3 lata od ich uzyskania lub do wycofania zgody.

  W przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych, Pani / Pana dane będą przechowywane do 6 lat od momentu wysłania aplikacji lub do momentu wycofania zgody.

  Przewidywane kategorie odbiorców danych to : pracownicy działu HR oraz kadra kierownicza decydująca o zatrudnieniu, dostawcy usług IT, dostawcy usług służących rekrutacji : Talent Base sp.

  z o.o. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych osobowych, żądania ich sprostowania lub usunięcia.

  Wniesienie żądania usunięcia danych jest równoznaczne z rezygnacją z udziału w procesie rekrutacji. Ponadto przysługuje jej prawo do żądania ograniczenia przetwarzania w przypadkach określonych w art.

  18 RODO oraz prawo do przenoszenia danych. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

  Podanie danych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych nie jest obowiązkowe, jednak jest warunkiem umożliwiającym udział w rekrutacji.

  Dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego. Dane udostępnione przez Panią / Pana nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą podlegały profilowaniu.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku