Doradca Klienta Premium, język niemiecki
Homeglobal
Zgorzelec, Dolnośląskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Homeglobal.com to serwis pomagający rozwinąć karierę w branży sprzedaży bezpośredniej. Dla naszych klientów, prowadzimy szeroko zakrojone projekty telemarketingowe.

Dla jednego z naszych partnerów, globalnego lidera z branży BPO / SSC poszukujemy osób na stanowisko : Doradca Klienta Premium, język niemiecki - Warszawa ( lub praca zdalna w domu cała Polska ) Poszukujemy osób obdarzonych darem przekonywania, których głównym zadaniem będzie negocjowanie wielkości zamówień złożonych przez klientów oraz ich cen.

 • Nie będziesz musiał szukać klientów - praca na świeżo złożonych zamówieniach! Nasze wymagania w stosunku do Ciebie to : Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego;
 • Nienaganna dykcja; Umiejętność obsługi komputera; Gotowość do pracy w pełnym wymiarze godzin; Chęć rozwoju; Doświadczenie w obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem;
 • W przypadku pracy zdalnej, stały dostęp do internetu my gwarantujemy dostarczenie niezbędnego do pracy sprzętu (laptop).

 • Oferujemy : Szereg opłaconych przez pracodawcę szkoleń produktowych, zakończony wydaniem certyfikatu oraz specjalną opiekę w czasie pierwszego miesiąca wdrożenia;
 • 3000 pln netto pensji podstawowej na start; Premię uznaniową za wyniki; Comiesięczny % od sumy zrealizowanych przez Ciebie zamówień, średnio 2000 pln;
 • Dofinansowanie do karty MultiSport oraz Medicover; Przejrzystą ścieżkę kariery z możliwością awansu do innych działów (takich jak reklama, marketing, kontrola jakości czy logistyka);
 • Stabilne zatrudnienie wybór formy współpracy należy do Ciebie; Prace w nowoczesnym biurowcu w ścisłym centrum Warszawy lub pracę zdalną Ty decydujesz.

  Aplikując na to stanowisko wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez B.

  P.O. Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego.

  Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji. Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest B.

  P.O. Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa, ul. Długa 29 lok.226, 00-238 Warszawa. Dane osobowe kandydatów będą przetwarzane w celu postępowania rekrutacyjnego na podstawie wyrażonej zgody (art.

  6 ust. 1 lit. a Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych dalej zwane RODO).

  Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

  Dane zgromadzone w procesach rekrutacyjnych będą przechowywane przez okres nie dłuższy niż 3 lata od ich uzyskania lub do wycofania zgody.

  W przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych, Pani / Pana dane będą przechowywane do 6 lat od momentu wysłania aplikacji lub do momentu wycofania zgody.

  Przewidywane kategorie odbiorców danych to : pracownicy działu HR oraz kadra kierownicza decydująca o zatrudnieniu, dostawcy usług IT, dostawcy usług służących rekrutacji : Talent Base sp.

  z o.o. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych osobowych, żądania ich sprostowania lub usunięcia.

  Wniesienie żądania usunięcia danych jest równoznaczne z rezygnacją z udziału w procesie rekrutacji. Ponadto przysługuje jej prawo do żądania ograniczenia przetwarzania w przypadkach określonych w art.

  18 RODO oraz prawo do przenoszenia danych. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

  Podanie danych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych nie jest obowiązkowe, jednak jest warunkiem umożliwiającym udział w rekrutacji.

  Dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego. Dane udostępnione przez Panią / Pana nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą podlegały profilowaniu.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku