Specjalista ds. kadr i płac
Perfect Consulting
Warszawa
4 d. temu
source : recrute

Opis stanowiska

  • Obsługa kadrowo-płacowa pracowników
  • Przygotowywanie dokumentów kadrowo-płacowych zgodnie w wymogami prawa pracy
  • Rozliczanie wynagrodzeń pracowników, sporządzanie list płac
  • Ewidencja i rozliczanie czasu pracy
  • Sporządzanie deklaracji do US, GUS, ZUS, PFRON
  • Obsługa programu Płatnik
  • Tworzenie raportów, zestawień i prezentacji na potrzeby wewnętrzne firmy
  • Wymagania

  • Min 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w dużej organizacji
  • Wykształcenie wyższe
  • Dobra znajomość prawa pracy, przepisów podatkowych i ubezpieczeń społecznych
  • Biegła znajomość pakietu MS Office
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Bardzo dobra organizacja i umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet benefitów (opieka medyczna, karta multisport, ubezpieczenie grupowe)
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych