Mechanik - Monter
Vinderen Sp. z o.o.
Sławno (pow. opoczyński, gm. Sławno), łódzkie, Polska
‎16 godz. temu
source : Praca

Znaczący, polski producent i importer materiałów budowlanych.

ZADANIA :

  • Montaż maszyn, urządzeń, stanowisk produkcyjnych
  • Montaż podzespołów mechanicznych maszyn;
  • Zapewnienie odpowiedniej jakości złożonych elementów
  • Wykonywanie prac ślusarskich w ramach przygotowania części do montażu
  • Usuwanie awarii, wykonywanie prac serwisowych, przeglądów cyklicznych i modernizacji; przemysłowych maszyn produkcyjnych podczas postojów planowych i awaryjnych;
  • WYMAGANIA :

  • Wykształcenie zawodowe, średnie techniczne kierunkowe : preferowane mechanika, mechatronika;
  • Umiejętność korzystania z rysunków technicznych;
  • Doświadczenie w wykonywaniu prac manualnych;
  • Doświadczenie w obszarze mechaniki i budowy maszyn;
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej;
  • Dokładność;
  • OFERUJEMY :

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej polskiej spółce;
  • Zarobki adekwatne do zajmowanego stanowiska pracy;
  • Stabilne wynagrodzenie oraz dobre warunki pracy;
  • Praca zespołowa w dobrej atmosferze;
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji;
  • Możliwość zakwaterowania w okolicach miejsca pracy.
  • Zgłoś tę pracę