Koordynator ds. Serwisu
LSJ HR Group
Motaniec, Polska
2 d. temu

Dla naszego klienta duńskiej sieci handlowej, która łączy w sobie skandynawską prostotę działania i polskie zdroworozsądkowe podejście do pracy poszukujemy osoby na stanowisko Koordynatora ds. Serwisu.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna przede wszystkim za kontakt z firmami zewnętrznymi (zamówienia elementów wyposażenia) i zlecanie usuwania awarii do firm zewnętrznych.

Wymagania :

Oczekujemy od Ciebie :

  • doświadczenia we współpracy z dostawcami / firmami zewnętrznymi
  • obsługi pakietu Ms Office
  • komunikatywności
  • dobrej znajomości języka angielskiego (w mowie i piśmie)
  • Oferujemy

    Gwarantujemy Ci w zamian za Twoje zaangażowanie :

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dofinansowanie do dojazdów do pracy
  • własną stołówkę
  • Jeśli jesteś pewną siebie osobą, która nie boi się się wyzwań i chcesz się dalej rozwijać, po prostu zaaplikuj : -)

    Zakres obowiązków :

    Do Twoich głównych zadań będzie należało :

  • obsługa programu Service Now - zamówienia meteriałów wyposażenia sklepów, zgłoszenia usterek sklepów
  • dystrybucja zgłoszeń do odpowiednich jednostek w terenie i magazynów
  • zamykanie i rozwiązywanie zgłoszeń w systemie
  • ścisły kontakt z serwisantami w terenie
  • kontakt ze sklepami
  • Zgłoś tę pracę