DevOps
ALTEN Polska
Gdańsk
‎11 godz. temu
source : infoPraca

Jesteśmy częścią francuskiej Grupy ALTEN obecnej w 25 krajach na całym świecie i zatrudniającej ponad 34 000 inżynierów oraz specjalistów IT.

Od 1988 roku tworzymy dla znanych marek zaawansowane systemy informatyczne, rozwijamy medycynę i przemysł energetyczny. Budujemy najnowocześniejsze samoloty, pociągi, pojazdy elektryczne i autonomiczne, a nawet rakiety kosmiczne.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko DevOps, który dołączy do naszego zespołu.

Główne zadania :

  • Budowa rozwiązań bazujących na strumieniowym przetwarzaniu danych w oparciu o Kafkę
  • Przetwarzanie danych za pomocą GCP (BigQuery, Data Studio)
  • Wsparcie zespołów Developerskich, DevOps i BigData
  • Automatyzacji procesów i tworzenie modeli prognozujących
  • Rozwój i wsparcie CI / CD
  • Główne wymagania :

  • Doświadczenie komercyjne w tożsamej roli, min 1 rok
  • Praktyczna znajomość Jenkins, Bitbucket, Github lub Gitlab oraz GIT
  • Praktyczne doświadczenie z Ansible i / lub Chef, Puppet
  • Znajomość zagadnień z obszaru monitoringu : Grafana, Zabbix, GrayLog, NewRelic
  • Bardzo dobra znajomość infrastruktury Linux
  • Praktyczne doświadczenie w obszarze konteneryzacji : Docker, Kubernetes lub OpenShift
  • Praktyczne doświadczenie z językami skryptowymi : Bash, Groovy lub Python
  • Znajomość baz danych : MySQL, Maria DB lub Mongo DB oraz Elasticsearch
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość rozwiązań chmurowych (GCP, AWS, Azure), Terraform, Kafka, Varnish oraz TCP Networking
  • Oferujemy

  • Długofalową współpracę i ciągłe możliwości rozwoju
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczne formy współpracy (B2B, UoP itd.)
  • Pakiet benefitów (Multisport, MyBenefit, Medicover)
  • Możliwość certyfikacji i szkoleń
  • Pakiet i wsparcie relokacyjne, w przypadku zmiany miejsca zamieszkania
  • Nie wahaj się ani chwili i dołącz do naszego zespołu!

    Proces rekrutacji w czasie pandemii przeprowadzamy w pełni zdalnie