Accounts Receivable Specialist with English
HAYS POLAND Sp. z o.o.
Wrocław, Polska
3 d. temu
source : Jobs.pl

Dla naszego klienta, dynamicznie rozwijającej się korporacji z branży medycznej poszukujemy kandydata na stanowisko Accounts Receivable Specialist with English.

Pracując w kameralnym, 5 osobowym zespole będziesz odpowiedzialny za kontrolę oraz windykację należności od klientów zewnętrznych z krajów nordyckich oraz Bliskiego Wschodu.

Poszukujemy osób posiadających pierwsze doświadczenie zawodowe w działach AR / Collection. Do codziennych obowiązków należy również raportowanie, dlatego wymaga jest znajomość MS Excel na poziomie średniozaawansowanym.

Znajomość j. angielskiego wymagana jest na poziomie B2+ / C1.

Oferujemy pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w małym zespole. Pakiet szkoleń oraz codzienne wsparcie Team Leadera, wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia, pakiet benefitów (opieka medyczna, karta Multisport, bony, dofinansowania do posiłków, udział w wyjściach oraz imprezach integracyjnych).

Pracę w elastycznym grafiku.

Firma znajduje się w nowoczesnym biurowcu zlokalizowanym w centrum miasta.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku