Zatrudnię cieśli szalunkowych zbrojarzy. Brygady
Inżynieria
Kraków, Małopolskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Firma z wieloletnim doświadczeniem, prowadząca działalność na rynku krakowskim jako Generalny Wykonawca oraz Wykonawca stanu surowego budynków i innych obiektów (budownictwo inżynieryjne, przemysłowe).

ZATRUDNI PRACOWNIKÓW W ZAWODZIE CIEŚLA SZALUNKOWY, ZBROJARZ, MURARZ OFERUJEMY Umowę o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym, Dobre wynagrodzenie zależne od doświadczenia i kwalifikacji, Dogodne dla pracownika sposoby rozliczania , Ciągłość pracy na terenie Krakowa i okolic.

Nie przewiduje się delegacji, Benefity w postaci karty Multisport. OCZEKUJEMY Doświadczenia w wykonywaniu prac ciesielsko betoniarskich lub zbrojarskich, murarskich, ogólnobudowlanych, Znajomości pracy z szalunkami systemowymi w przypadku cieśli szalunkowych, Sumienności i dokładności w wykonywaniu obowiązków, Odpowiedzialności za prawidłowe wykonanie powierzonych prac, Mile widziane brygady z doświadczeniem Zainteresowanych prosimy o kontakt pod numerem telefonu : 697 690 072, 697 730 431

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku