Operator CNC - Prasa i hamulec
ENGNR. Technical B.V.
Szczecin, PL
1 d. temu
source : Europa.jobs

ENGNR. jest holenderską agencją pracy wspierającą wykwalifikowanych kandydatów chcących podjąć pracę w Holandii.Przez ENGNR.

Technical B.V. Molenbosstraat 11, Ossendrecht.Zatrudniamy operatorów CNC z doświadczeniem z prasą krawędziową. Nie wymagamy certyfikatów (choć są mile widziane).

Siedziba firmy znajduje się w Made.Jako galop / setter pracujesz,na podstawie zleceń, prasę krawędziową. Jesteś odpowiedzialny za ustawienie i regulację, programowanie i obsługę prasy krawędziowej zarówno dla istniejących, jak i nowych produktów.

Do zakresu zadań należy również sprawdzanie produkowanego produktu pod kątem wymiarów i podejmowanie właściwych działań korygujących w przypadku odchyleń.

Oferujemy 40 godzin pracy w systemie jednozmianowym.Wymagana komunikatywna znajomość języka angielskiego (A2 / B1) oraz prawo jazdy kat.

B.Oferujemy wynagrodzenie w wysokości 525 EUR netto tygodniowo, zakwaterowanie i ubezpieczenie.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku