Magazynier Chełmski Cement
CEMEX POLSKA
Chełm, Lubelskie
1 d. temu
source : Lento.pl

CEMEX to globalny lider w branży materiałów budowlanych. Od ponad 100 lat dostarczamy wysokiej jakości produkty i usługi naszym klientom i społecznościom na całym świecie.

Chełmski Cement to spółka handlowa należąca do grupy CEMEX Polska. CEMEX to globalny lider w branży materiałów budowlanych.

Od ponad 100 lat dostarczamy wysokiej jakości produkty i usługi naszym klientom i społecznościom na całym świecie. Aktualnie poszukujemy Kandydatów / Kandydatki do pracy na stanowisku : Magazynier Spółka : Chełmski Cement Miejsce pracy : Skład Handlowy Chełm Forma zatrudnienia : umowa o pracę Główne zadania : Praca na magazynie składu materiałów budowlanych, Przygotowanie i wydanie towarów, Dbałość o powierzony towar i mienie firmy, Wymagania formalne : Ważne uprawnienia na wózki widłowe, Doświadczenie w pracy na magazynie mile widziane, Znajomość przepisów BHP.

Co oferujemy : Zatrudnienie sezonowe w oparciu o umowę o pracę w spółce Chełmski Cement sp. z o.o. Pracę w zgranym zespole, Pakiet świadczeń dodatkowych oraz benefitów (np.

opieka medyczna, dofinansowanie do wypoczynku ,,wczasy pod gruszą ) Pracę w firmie ceniącej bezpieczeństwo pracy, Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji prosimy o przesłanie CV ZACHĘCAMY DO APLIKACJI

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku