ITCARD
ITCARD
Łomża, Podlaskie
3 d. temu
source : Lento.pl

W związku z dynamicznym rozwojem, ITCARD poszukuje obecnie pracownika na stanowisko Asystent ds. Obsługi Terminali POS. Miejsce pracy - biuro w Łomży mieszczące się przy ulicy Szosa Zambrowska 100.

OPIS STANOWISKA : weryfikacja umów z Akceptantami, monitoring Akceptantów w bazach : MATCH, VMAS, MIG, KRD, etc., weryfikacja Akceptanta pod katem Przeciwdziałania Praniu Pieniędzy, wprowadzanie danych do bazy klientów, weryfikacja poprawności wprowadzonych danych, generowanie matryc rozliczeniowych, obsługa zleceń klientów telefonicznych oraz email archiwizacja dokumentów WYMAGANIA : wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (preferowane : zarządzanie, administracja, kierunki ekonomiczne), biegła znajomość obsługi komputera, głównie narzędzi MS Office, samodzielność, odpowiedzialność i zaangażowanie podczas realizacji zadań, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole, pozytywne nastawienie, komunikatywna znajomość języka angielskiego, dobra organizacja pracy, rzetelność, skrupulatność, zaradność, elastyczność i umiejętność dostosowywania się do zachodzących zmian w procesach DODATKOWYMI ATUTAMI BĘDZIE : wiedza i zainteresowanie obszarem płatności bezgotówkowych, co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku, w szczególności w zakresie pracy przy dokumentacji produktowej i zarządzaniu procesami.

OFERUJEMY : stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, możliwość udziału w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych, karta Multisport, ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, bezpłatne zajęcia z języka angielskiego, owocowe wtorki, elastyczny czas pracy, przyjazną atmosferę pracy.

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. IT Card Centrum Technologii Płatniczych S.A. z siedzibą w Warszawie, ul.

Jutrzenki 139, 02-231 Warszawa, zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy, KRS 0000640662 NIP 525-252-32-89, REGON 145907986, dalej zwany ITCARD , jako administrator danych będzie przetwarzał Pani / Pana dane osobowe podane w kwestionariuszu dla celów przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Informujemy, że podanie danych osobowych, którego zakres wynika z przepisów Kodeksu pracy oraz przepisów szczególnych związanych z zatrudnieniem, jest dobrowolne, ale niezbędne do udziału w procesie rekrutacji.

Odmowa podania danych uniemożliwia dalszy udział w procesie rekrutacji. Pani / Pana dane osobowe będą przetwarzane jedynie przez okres niezbędny dla realizacji procesu rekrutacyjnego, po upływie którego dane zostaną trwale usunięte.

W przypadku udzielenia zgody na udział w przyszłych rekrutacjach, Pani / Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do ich przeprowadzenia lub do czasu odwołania tej zgody.

W celu związanym z prowadzeniem rekrutacji ITCARD może przekazać Pani / Pana dane osobowe podmiotom, którym powierzył przetwarzanie tych danych na postawie zawartej umowy.

Przysługuje Pani / Panu prawo dostępu do danych i ich sprostowania, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przeniesienia dostarczonych przez Pana / Panią danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacji i spowoduje niezwłoczne ich usunięcie.

W celu realizacji powyższych uprawnień, należy skontaktować się z ITCARD pod adresem : W przypadku podania przez Panią / Pana szerszego zakresu informacji niż wynikający z kwestionariusza, ITCARD będzie przetwarzał takie informacje tylko w sytuacji, gdy wyrazi Pani / Pan na to dodatkową zgodę, w stosunku do której przysługuje Pani / Panu prawo jej odwołania w dowolnym momencie.

Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych możliwy jest pod adresem

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku