Doradczyni / Doradca Klienta Detalicznego (oddział gotówkowy)
BNP Paribas Bank Polska S.A.
Szczecinek, zachodniopomorskie, Polska
5 d. temu
source : Pracuj.pl

Miejsce pracy : Szczecinek

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa, bezpośrednia współpraca z Klientami Banku;
  • Budowanie długotrwałych relacji oraz aktywne pozyskiwanie nowych Klientów;
  • Rozpoznawanie i realizowanie potrzeb Klientów poprzez proponowanie zindywidualizowanych rozwiązań;
  • Zapewnienie Klientom doskonałej jakości obsługi, zgodnej z najwyższymi standardami Grupy BNPP;
  • Aktywna sprzedaż produktów Banku skierowanych do Klientów indywidualnych;
  • Wykonywanie operacji gotówkowych i bezgotówkowych oraz realizacja dyspozycji składanych przez Klientów;
  • Efektywne realizowanie celów sprzedażowych.
  • Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży minimum rok- mile widziane doświadczenie w branży bankowej lub usług telekomunikacyjnych;
  • Doświadczenie w placówce bankowej - będzie atutem;
  • Przedsiębiorczość, łatwość nawiązywania relacji z ludźmi i pozytywne nastawienie do wykonywanych zadań;
  • Dobra organizacja czasu pracy i umiejętności pracy pod presją;
  • Chęć rozwoju w branży bankowej;
  • Otwartość na zmiany, samodzielność, kreatywność w dotarciu do nowych Klientów, inicjatywa w działaniu;
  • Nastawienie na realizację zadań i osiąganie założonych celów biznesowych;
  • Wykształcenie minimum średnie (mile widziane wyższe o kierunkach ekonomicznych).
  • To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz system motywacyjny oparty na ocenie indywidualnych osiągnięć;
  • Kompleksowe wdrożenie do samodzielnej pracy;
  • Wsparcie, wiedzę i pomoc przełożonego;
  • Możliwość rozwoju na ścieżce eksperckiej lub menedżerskiej programy szkoleniowe wewnętrzne i zewnętrzne.
  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • dodatkowy urlop
  • program wellbeingowy
  • system kafeteryjny
  • BNP Paribas Bank Polska S.A.

    Jesteśmy Bankiem zmieniającego się świata, liderem zrównoważonego rozwoju.

    Bankiem otwartym na każdego, wspierającym potrzeby różnych grup, w tym osób z niepełnosprawnościami.

    Cenimy różnorodność, bo wierzymy, że w niej jest siła.

    Stawiamy na wzajemny szacunek i zrozumienie.

    Jeśli myślisz o pracy w stabilnej organizacji, oferującej innowacyjne produkty finansowe i chcesz rozwijać swoje kompetencje w przyjaznym środowisku, aplikuj do nas!

    Oprócz wyzwań zawodowych, możesz liczyć na pakiet benefitów i wsparcie w bieżącej pracy. Jeśli posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności, to postaramy się dla Ciebie o dodatkowe udogodnienia.

    Dołącz do pracodawcy, któremu zależy.